Tělová kosmetika od značky Reer, ceny a porovnání ❤️ Nejlepší parfémy

Tělová kosmetika od Reer

V této sekci naleznete tělová kosmetika od značky Reer.

Počet výsledků: 9

Reer Dětské nůžky Solingen jsou speciální nůžky se zakulacenou špičkou pro nižší riziko poranění při úpravě nehtů vašeho miminka.

Přírodní dětský kartáč, který je vyrobený z jemných kozích štětin. Snadno se drží v ruce díky ergonomické dřevěné rukojeti. Slouží k péči o pokožku hlavy a vlásky. Reer kartáč na vlasy natur medium je vyroben z nezávadného...

Sada BabyCare od značky Reer byla sestavena speciálně pro novorozence. Každý jednotlivý kousek je přizpůsoben pro šetrnou péči o vlasy a bezpečnou úpravu nehtů. Všechny položky jsou vyrobeny z materiálů bez BPA.

Pilník na nehty PremiumCare od značky Reer umožní péči o nehty vašeho dítěte jednoduchým a bezbolestným postupem. Aby byl pilník chráněn před poškozením při pádu, je dodáván s dokonale padnoucím pouzdrem.

Sada pro péči o nehty od značky Reer s nůžtičkami a kleštičkami s pilníkem. Zaoblené hrany jsou optimálně přizpůsobeny tvaru nehtů miminka. Zapuštěná poloha zastřihovače zajišťuje bezpečnou vzdálenost od nehtové kůžičky a umožňuje...

Sada pro péči o vlasy od značky Reer s kartáčem a hřebínkem pro důkladnou a šetrnou péči o pokožku hlavy a vlasy. Měkký přírodní kartáč na vlasy je ideální pro masáž citlivé vlasové pokožky jemným a relaxačním způsobem. Hřeben...

Silikonový kartáček na prst značky Reer vám nabízí možnost jemné péče o zoubky a dásně vašich nejmenších. Skvělá volba pro zvykání dětí na čistění zoubků.

Masážní kousátko a učící kartáček v jednom značky Reer je praktická pomůcka pro nácvik ústní hygieny u nejmenších. Začněte s nácvikem již v době, kdy teprve zouky rostou. Kousátko uleví od bolesti rostoucích zoubků.

Speciální kartáč do koupele BabyCare umožňuje pečlivé čištění Vašeho děťátka a zároveň chrání jeho pokožku a nabízí příjemný masážní efekt.