Parfémy od značky Delhicious, ceny a porovnání ❤️ Nejlepší parfémy

Parfémy od Delhicious

V této sekci naleznete parfémy od značky Delhicious.

Počet výsledků: 10

Tělový peeling nabitý kofeinem a antioxidanty intenzivně exfoliuje suchou pokožku a poskytuje jí zdravý, hebký a jemný vzhled už po prvním použití.

Přírodní tělový peeling, který poskytuje efektivní ale jemnou exfoliaci. Je vyroben ze sušeného kokosu, indického černého čaje Assam a rostlinných olejů. Odstraňuje odumřelé buňky a zanechává pokožku vyživenou, jemnou a hladkou.

Mátově svěží, přírodní tělový peeling, který poskytuje intenzivní exfoliaci a suchou, mdlou pokožku přemění na zdravou a vyživenou. Je ideální pro suchou, svědivou pokožku se sklony k zánětům.

Tuhý hydratační balzám, který poskytuje okamžitou, intenzivní hydrataci a dlouhodobou úlevu suché a dehydratované pokožce. Rychle se vstřebává a je vhodný na tělo i obličej.

Vyživující tuhý hydratační balzám, který poskytuje okamžitou úlevu suché a svědivé pokožce.

Víceúčelový balzám v ekologickém balení, který poskytuje okamžitou, intenzivní hydrataci a dlouhodobou úlevu suché a dehydratované pokožce.

Víceúčelový balzám bez parfemace i pro tu nejcitlivější pokožku. Poskytuje okamžitou, intenzivní hydrataci a dlouhodobou úlevu suché a dehydratované pokožce. Rychle se vstřebává a je vhodný na tělo i obličej.

Sada obsahuje: Tělový balzám Migh-Tea Original (Moisture Body Balm) 70 g Balzám na rty Lip Genie (Lip Balm) 4,25 g Víceúčelový nástroj na masáž obličeje/kosmetická lžíce 1 ks

Lehký a rychle vstřebatelný pleťový olej vyvinutý pro intenzivní hydrataci pleti přes noc. Vyrobený ze 100% výtažků z rostlin a olejů bohatých na vitamíny.

Olej na vlasy se směsí 6 rostlinných, ajurvédských, indických olejů, které se po staletí používají pro posílení vlasů a podporu jejich růstu.