Parfémy od značky Carbon Theory, ceny a porovnání ❤️ Nejlepší parfémy

Parfémy od Carbon Theory

V této sekci naleznete parfémy od značky Carbon Theory.

Počet výsledků: 14

Tonikum s hloubkově čisticím složením, které pomáhá redukovat póry, minimalizuje nežádoucí lesk a udržuje vaši pleť čistou.

Pleťový peeling, který bojuje proti nedokonalostem pleti, jemně exfoliuje a čistí pokožku. Účinně odstraňuje nečistoty a přebytečný kožní maz, čistí ucpané póry a předchází vzniku pupínků.

Intenzivní kúra Tea Tree Oil & Vitamin A Breakout Control Spot Paste lokálně odstraňuje skvrny, pupínky a redukuje zarudnutí aplikací přímo na postižené místo. Obsahuje antimikrobiální stříbro, je veganská a v jedné lahvičce je množství...

Čistící tamponky jemně exfoliují a obnovují povrch pokožky, která je zářivější, jasnější a hladší. Minimalizují póry, redukují jemné vrásky a předchází vzniku nedokonalostí.

Čisticí tělové mýdlo jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky a čistí pupínky na ramenou, zádech a těle. Hydratuje pokožku a redukuje její zánětlivost.

Detoxikační pleťové sérum poskytuje intenzivní hydratační péči, která pomáhá předcházet vzniku pupínků a dalších nedokonalostí. Obsahuje zapouzdřené částečky brusinek, které se po rozetření vsáknou do pokožky a jsou bohaté...

Čisticí pleťové mýdlo zabraňuje vzniku pupínků a udržuje vaši pokožku čistou, vyváženou a hydratovanou.

Hydratační krém, který pomáhá předcházet vzniku nedokonalostí, redukuje zánětlivost pokožky a zároveň udržuje pokožku vyživenou a hydratovanou. Posiluje kožní bariéru a pomáhá ji chránit před znečišťujícími vlivy okolního...

Hloubkově vyživující maska detoxikuje pokožku a pomáhá předcházet vzniku nedokonalostí. Zároveň jemně exfoliuje a zjemňuje pokožku, redukuje její zánětlivost a začervenání. Vhodná pro všechny typy pleti.

Hydratační opalovací krém na obličej s jedinečným superlehkým složením, širokospektrální UVA a UVB ochranou proti slunci. Je určený pro všechny typy pleti, od citlivé až po mastnou. Obsahuje ingredience zabraňující poranění a popraskání...

Veganský čisticí gel s obsahem přírodních složek detoxikuje a absorbuje nečistoty z pokožky. Je dermatologicky prokázáno, že předchází vzniku pupínků a udržuje vaši pokožku čistou, vyváženou a hydratovanou.

Čisticí gel s obsahem kyseliny salicylové má všechny výhody mýdla Exfoliating Cleansing Bar, navíc pak pohodlné balení pružné tuby, ze které se snadno vymačkává. Vyhlazuje suchou a drsnou pokožku, jemně exfoliuje a hloubkově hydratuje.

Čisticí mýdlo s kyselinou salicylovou je účinné v boji proti skrvnám. Čistí, jemně exfoliuje a hydratuje vaši pokožku. Zanechává ji jemnou, bez nečistot, skvrn, teček a jiných nedokonalostí.

Pleťové sérum zaručuje dokonalou hydrataci pokožky, jemně exfoliuje, zabraňuje vzniku drobných prasklin a minimalizuje výskyt pórů. Obsahuje drobné brusinkové kuličky, které se vsáknou do pokožky a které jsou bohaté na vitamín C a...