Parfémy od značky Bellissima, ceny a porovnání ❤️ Nejlepší parfémy

Parfémy od Bellissima

V této sekci naleznete parfémy od značky Bellissima.

Počet výsledků: 38

Žehlička na vlasy Creativity je vybavena vnějšími zahřívanými destičkami, které zajišťují větší účinnost pro vlnitý styling.

Žehlička na vlasy chrání, prohlubuje a revitalizuje barvu vlasů. Plocha žehličky obsahuje texturu Color Shine, která vyhlazuje vlasy, oživuje jejich barvu, dodává lesk a zvýrazňuje barevné tóny.

Vlasová žehlička pro rovné nebo vlnité vlasy jedním snadným tahem. Plochy s keratinem zajistí vlasům intenzivní ochranu a hedvábný lesk. Technologie Active Plates Technology se systémem aktivních žehlících ploch, které se dokonale přizpůsobí...

Vlasová žehlička vyžehlí vaše vlasy jedním tahem. Zanechá je krásně rovné a lesklé. Keramický povrch rovnoměrně distribuuje teplo a maximální ochranu vlasů. Systém Active Plates Technology s žehlícími plochami, které se dokonale...

Profesionální kónická kulma na vlasy s nastavitelnou teplotou vytváří rozmanité lokny a krásné elastické spirály. Keramický povrch Gloss & Shine dodává vlasům vysoký lesk a chrání je.

Vlasová kulma s povrchem z Gloss Titanium keramiky chrání vaše vlasy při ondulaci a zajistí vlasům krásný lesk.

Obličejový čisticí masážní přístroj hloubkově čistí pleť a provádí jemnou masáž obličeje.

Sonický vibrační přístroj hloubkově čistí pleť. Aktivuje a revitalizuje pokožku. Přístroj je vhodný pro každý typ pleti, a to díky 5 vyměnitelným nástavcům. Je ideální pro použití na tvář, krk a dekolt. Vhodný k aplikaci kosmetických...

Speciálně navržený difuzér, který podtrhne přirozenou krásu vašich kadeří. Díky keramickému povrchu s arganovým olejem zabráníte krepatění a dehydrataci vlasů.

Profesionální žehlička na vlasy s destičkami 4XL a technologií Infrared&lon zaručující absolutně hladké a chráněné vlasy za poloviční dobu.

Vysoušeč vlasů pro rychlejší a definovaný styling. Profesionální kombinace střídavého motoru s výkonem 2400 W je výkonnější o 30% než běžné fény a rychlost vzduchu je až 160 km/h pro rychlejší sušení a definovaný styl.

Multifunkční přístroj dokáže vaše vlasy natočit i narovnat během chvilky. Každý den jiné vlasy díky My Pro 2 v 1 Straight&Waves B29 100, který má otočný vlasový styler s dvojitým profilem pro tvorbu 2 různých stylů.

Žehlička na vlasy s keramickým povrchem ploch pro lepší ochranu vlasů během žehlení. Díky super hladkému povrchu získáte bez námahy krásně rovné a jemné vlasy. Infra vlasová žehlička MY PRO s technologií 4 ploch poskytuje hloubkovou...

Výkonný vlasový vysoušeč v elegantní černé barvě vysuší vaše vlasy během okamžiku. Proud studeného vzduchu účes dokonale zafixuje.

Žehlička na vlasy s keramickým povrchem ploch pro lepší ochranu vlasů během žehlení. Díky super hladkému povrchu získáte bez námahy krásně rovné a jemné vlasy. Její široké plochy jsou přímo stvořené pro dlouhé vlasy.

Efektivní výrobek s keramickou technologií pro vytvoření a vysoušení kudrnatých vlasů. Kombinace mřížky, která rovnoměrně distribuuje vzduch a 12 bodů, díky kterým jsou vaše kadeře pružné a ve správném tvaru.

Nástavec Soft Curls pro jemné vlnky s přirozeným efektem, vhodný i pro dlouhé vlasy. Kvalitní keramický povrch chrání vaše vlasy před teplem.

Nástavec Sculpted Curls pro neodolatené kudrlinky, vhodný i pro dlouhé vlasy. Kvalitní keramický povrch chrání vaše vlasy před teplem.

Nástavec Loose Waves pro tvorbu volných a měkkých vln, vhodný i pro dlouhé vlasy. Kvalitní keramický povrch chrání vaše vlasy před teplem.

Vytvořte si svoji kulmu na míru! Kupte si rukojeť a k tomu si vyberte jen ten nástavec, který potřebujete. První kulma na vlasy s ergonomickou rukojetí a s možností natočení o 90°. Díky exkluzivní technologii si kulma přizpůsobí teplotu...

Žehlička na vlasy Creativity 11874 je ideální nejen k vytvoření hladkého účesu, ale také dokonalých vln.

Malý, ale vysoce výkonný cestovní vysoušeč vlasů pro rychlé sušení a styling. Díky duálnímu napětí a sklopné rukojeti nabízí praktičnost a pohodlí i při cestování. V praktickém elegantním zlatém pouzdře.

Horkovzdušný styler 3v1 se třemi výměnnými nástavci. Výkon 800 W a příslušenství jsou navrženy pro šetrné sušení vlasů a jejich úpravu. Obsahuje praktické pouzdro pro uložení produktu a příslušenství.