Holicí strojky od značky Wilkinson Sword, ceny a porovnání ❤️ Nejlepší parfémy

Holicí strojky od Wilkinson Sword

V této sekci naleznete holicí strojky od značky Wilkinson Sword.

Počet výsledků: 98

Bateriový strojek pro úpravu obočí, intimních partií nebo oholení jemných chloupků. Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish 4v1 bateriový strojek včetně 1×AA alkalické baterie je vhodný i pro použití ve sprše. Součástí balení je...

Náhradní hlavice s 5 břity s funkcí Skin-Protect. Wilkinson Sword Intuition Complete dámské holící náhradní hlavice 3 kusy disponuje štíhlou hlavicí, se kterou se dostanete i do hůře dostupných míst. Možnost holení bez použití gelu...

Pánský holicí strojek se 3 břity se zvlhčujícím proužkem. Wilkinson Sword Xtreme3 Hybrid pánský holící strojek + 5 náhradních hlavic disponuje otočnou hlavicí, se kterou se dokonale přizpůsobí konturám tváře. Těžší rukojeť zajišťuje...

Holicí strojek disponuje pětibřitou hlavicí a gelovou kapslí pro zvlhčení pokožky. Součástí je elegantní, kovová rukojeť strojku. Wilkinson Hydro 5 Skin Protection holící strojek + 1 náhradní hlavice najde využití u každého muže.

Holicí strojek disponuje pětibřitou hlavicí a gelovou kapslí pro zvlhčení pokožky. Součástí je elegantní, kovová rukojeť strojku. Wilkinson Hydro 5 Skin Protection Sensitive náhradní hlavice 4ks najde využití u každého muže.

Titanový holicí strojek 3v1 od značky Wilkinson určený pro mokré holení poskytuje dokonale hladké oholení bez podráždění, zarovnává a zastřihuje a lze jej bezpečně použít i pod sprchou.

Břitva pro stylizaci a úpravu obočí. Wilkinson Sword Intuition Perfect Finish zarovnávač obočí 3 kusy umožňuje přesně tvarovat obočí a dostanete se s ní i do těžce přístupných míst. Rukojeť je tenká a snadno ovladatelná. Každá...

Náhradní hlavice disponuje pěti břity a gelovou kapslí pro zvlhčení pokožky. Wilkinson Hydro 5 Groomer náhradní hlavice 4ks najde využití u každého muže.

Holení ještě nikdy nebylo tak snadné a příjemné! Hydro Silk zanechá Vaši pokožku nejen dokonale hladkou, ale zároveň se postará o její hydrataci. Sada obsahuje 3 náhradní hlavice.

Holení ještě nikdy nebylo tak snadné a příjemné! Intuition Variety zanechá Vaši pokožku nejen dokonale hladkou, ale zároveň se postará o její hydrataci. Dárková sada obsahuje holící strojek a 3 náhradní hlavice s různou vůní.

Holení ještě nikdy nebylo tak snadné a příjemné! Hydro Silk zanechá Vaši pokožku nejen dokonale hladkou, ale zároveň se postará o její hydrataci. Sada obsahuje holící strojek a náhradní hlavici.

Klasická břitva pro důkladné oholení a přesný tvar. Wilkinson Sword CLASSIC 5s Blades Vintage + Cut Throat břitva + 5ks žiletek disponuje stylovou černou rukojetí. Součástí balení je 5 klasických nožů na výměnu.

Holicí strojek disponuje pětibřitou hlavicí a gelovou kapslí pro zvlhčení pokožky. Součástí je elegantní, kovová rukojeť strojku. Wilkinson Hydro 5 Skin Protection Sensitive holící strojek + 1 náhradní hlavice najde využití u každého...

Holicí strojek pro ženy Wilkinson Intuition Dry Skin je ideální volbou pro úsporu vašeho času i peněz. Hlavice obsahuje vlastní zásobu gelu na holení, a tak pění, holí a hydratuje v jednom kroku. Součástí je 1 výměnná hlavice.

Náhradní hlavice disponuje pěti břity a gelovou kapslí pro zvlhčení pokožky. Wilkinson Hydro 5 Skin Protection náhradní hlavice 4ks najde využití u každého muže.

Wilkinson Xtreme3 Sensitive Comfort pánský jednorázový holicí strojek (3+1 ks) kombinuje výkon prémiového strojku s vyměnitelnými břity s pohodlím, hygienou a cenou jednorázového strojku. Tři ostré břity a dva zvlhčující pásky s aloe...

Dámský holicí strojek Wilkinson Intuition zajistí pokožce dokonale hladké oholení. Díky 5 břitům s funkcí Skin-Protect se postará o důkladné oholení a sametově hebký pocit.

Dámský holicí strojek Wilkinson Intuition DermaGlow pro upravení obočí a ošetření pleti odstraněním jemných chloupků a odumřelé kůže. Žiletka je navržena tak, že její okraje s mikroochrannými kryty brání podráždění odlupováním...

Jednorázová holítka Wilkinson Sword MY Intuition Comfort Sensitive s pružnými lamelami zajišťují bezchybné a komfortní oholení. Tři flexibilní břity s gelovým páskem obohaceným o pečující složky se postarají o pokožku při holení.

HYDRO 5 Protection XXXL holící strojek + 13 kusů náhradních hlavic zajistí jemné a dokonale hladké oholení díky 5 Ultra Glide břitům. Břity s technologií Skin Guard vyhladí povrch pokožky a pomáhají eliminovat její podráždění. Pánský...

Dámský holicí strojek Wilkinson Intuition Sensitive vytváří při holení bohatou pěnu, která zajistí hladké oholení bez potřeby další pěny na holení. Hlavice pění, hydratuje a holí v jednom kroku.

Holící strojek Wilkinson Intuition Complete XXL s 5 břity a funkcí Skin-Protect zajistí pokožce dokonalé oholení a sametově hebký pocit hladkých nohou.

Dámský holicí strojek Wilkinson Intuition Sensitive Care XXL balení vytváří při holení bohatou pěnu, která zajistí hladké oholení bez potřeby další pěny na holení. Hlavice pění, hydratuje a holí v jednom kroku.

Dámský holicí strojek Wilkinson Quattro for Women XXL balení pro dokonalé oholení se zvlhčujícím proužkem. Výtažek z papáji a perlový pudr pokožku výjimečně vyživí. Ochranná mřížka brání v pořezání pokožky.