Balzámy na rty od značky LANOLIPS, ceny a porovnání ❤️ Nejlepší parfémy

Balzámy na rty od LANOLIPS

V této sekci naleznete balzámy na rty od značky LANOLIPS.

Počet výsledků: 8

Přírodní a hluboko hydratující balzám australské značky Lanolips s názvem 101 Oinment Coconuter s nádhernou kokosovou vůní.Hydratační péče na rty s nádechem kokosu v praktické cestovní velikosti 10g.-Hydratační balzám pro velmi suché...

Objevte nový tekutý balzám na rty Lip Water Wetermelon. Jemná luxusní a lehká hydratační tekutina s kyselinou hyaluronovou a glycerinem. Transparentní růžový balzám, který nelepí.

Magická tubička 101 Ointment Fruities Peach, která hydratuje a intenzivně vyživuje. Pro vysušené rty, záděry, lokty a mnoho dalšího s vůní broskve.Objevte všechny mini produkty v sekci Beauty to Go. Ideální na cesty!

Magická tubička 101 Ointment Fruities Strawberry, která hydratuje a intenzivně vyživuje. Pro vysušené rty, záděry, lokty a mnoho dalšího s vůní jahody.Objevte všechny mini produkty v sekci Beauty to Go. Ideální na cesty!

Multifunkční super balzám 101 Ointment Multipurpose Superbalm Original intenzivně hydratuje a vyživuje. Extrémní hydratace díky lanolinu pro vysušené rty, záděry, lokty a mnoho dalšího.Objevte všechny mini produkty v sekci Beauty to Go....

Dopřejte svým rtům explozi nakyslých malin a sladkého koláče. Lanolips 101 Ointment Multi-Balm Raspberry Shortcake zachycuje podstatu a požitek z křehkého malinového koláče!

Nepřekonatelné DUO přípravků Lanolips pro kompletní péči o rty ve dne i v noci. Noční maska na rty pro hloubkovou regeneraci s lanolinem a aktivními látkami, jako je vitamin C, kyselina hyaluronová a ceramidy. Víceúčelový superhustý...

ŘÍKAL NĚKDO RTY JAKO GLAZOVANÝ DONUT? Nejlepší balzám na rty na světě namočený v cukrové polevě přináší TOTÁLNÍ KOMFORT. Ztělesněný lesk. Čistý požitek při každé aplikaci, jako byste se zakousli do glazované koblihy!