Pilníky na nehty do 1000 Kč

Hledáte pilníky na nehty podle ceny? U nás si můžete zakoupit ty nejlepší pilníky na nehty do 1000Kč. Vybírat můžete z 5 produktů. V naší nabídce naleznete ty nejlepší pilníky na nehty seřazené podle ceny. Vybírejte z velkého množství produktů z kategorie pilníky na nehty na našem webu!

Počet výsledků: 5

Tyto oboustranné pilníky s dvojím efektem sjednocují a tvarují nehty (s hrubšími zrníčky na světle růžové straně) a zdokonalují výsledek (s jemnějšími zrníčky na fuchsiové straně).

Tyto oboustranné pilníky s dvojím efektem sjednocují a tvarují nehty (s hrubšími zrníčky na světle růžové straně) a zdokonalují výsledek (s jemnějšími zrníčky na fuchsiové straně.

Čtyři strany přinášejí čtyři různé účinky. 1/ Zapilujte a definujte tvar nehtu. 2/ Začistěte jeho povrch. 3/ Vyhlaďte povrch. 4/ Vyleštěte. Může se pochlubit také recyklovaným papírem (pro extra body za ekologii) a pěkným vyváženým...

Opakovaně použitelný skleněný pilník pro jemné pilování a definování nehtů.K čemu slouží?Tento pilník lze použít k jemnému pilování všech typů nehtů, ať už přírodních, umělých nebo nalakovaných. Je také ideální pro aplikaci...

Tento štěteček vyrobený ve Francii je navržen pro snadné vytváření přesných vzorů a bude vaším nejlepším spojencem – Nail Art.Vegan : Produkty vyrobené ze surovin přírodního původu.