Oční masky a polštářky do 1000 Kč

Hledáte oční masky a polštářky podle ceny? U nás si můžete zakoupit ty nejlepší oční masky a polštářky do 1000Kč. Vybírat můžete z 5 produktů. V naší nabídce naleznete ty nejlepší oční masky a polštářky seřazené podle ceny. Vybírejte z velkého množství produktů z kategorie oční masky a polštářky na našem webu!

Počet výsledků: 5

Rychlé a snadno použitelné jednorázové náplasti na oči na bázi vody ze stonků ječmene. Obohaceno o přírodní extrakt z okurky a kyselinu hyaluronovou. Vhodné pro žíznivé, opuchlé oči. Okurka působí antistresově na jemné oční okolí...

Tyto hydratační masky pod oči jsou napuštěné směsí rostlinného kolagenu, vitaminu E a listů rozmarýnu a pomáhají zklidnit, zklidnit a hydratovat jemné oční okolí. Jedno balení obsahuje 15 párů. Bez krutosti, bez parfemace a veganské.

Hydrogel, který obsahuje bohaté výživné látky z listů pravého zeleného čaje, pevně přilne k pokožce, aby oční okolí bylo pružné a hydratované. Maska obsahuje bylinný komplex, který o pleť pečuje jemněji a měkčeji.

Hydrogel, který obsahuje bohaté zklidňující účinky okvětních lístků pravé levandule, dokonale přilne k pokožce, takže oční okolí je hydratované a pohodlné. Obsahuje komplex ASD, díky němuž je pokožka zdravější a pružnější.

Hydrogel, který obsahuje bohaté rozjasňující vlastnosti pravých perel, těsně přilne k pleti a dodá okolí očí jas a vlhkost. Obsahuje komplex Jewelry, který zpevňuje a zkrášluje pleť.