Holení a depilace do 1000 Kč

Hledáte holení a depilace podle ceny? U nás si můžete zakoupit ty nejlepší holení a depilace do 1000Kč. Vybírat můžete z 7 produktů. V naší nabídce naleznete ty nejlepší holení a depilace seřazené podle ceny. Vybírejte z velkého množství produktů z kategorie holení a depilace na našem webu!

Počet výsledků: 7

CASHBACK: Získejte až 800 Kč zpět za koupi vybraných produktů P&G (po registraci, platí 1. 3. – 31. 5. 2024). Podmínky akce najdete ZDE. Gillette Mach3 Pánské Náhradní Holicí Hlavice 5 ks jsou vyrobeny z precizně řezané oceli, takže...

Hydro Body & Balls náhradní hlavice 3 kusy od značky Wilkinson Sword. Náhradní hlavice Hydro Body a Balls s pěti břity zajistídohonalé oholení a zároveň chrání před podrážděním pokožky.

Barber's Style The Designer náhradní hlavice 4 kusy od značky Wilkinson Sword. Náhradní hlavice disponuje pěti břity a gelovou kapslí pro zvlhčení pokožky. Představuje ten nejjednodušší způsob oholení.

Intuition Eyebrow Styler břitva pro úpravu obočí 3 kusy od značky Wilkinson Sword. Balení 3 břitev na úpravu obočí, které vám pomohou snadno, rychle a především naprosto precizně vytvarovat obočí do vysněného tvaru.

Balzám po holení Barber's Style Post Shave Balm 118ml od značky Wilkinson Sword. Dokončete své holení chladivým vánkem. Balzám je navržen tak, aby pomohl zklidnit pokožku po holení a zanechával pocit hydratace a jemnosti bez mastnoty.

Hydratační krém na obličej Barber's Style Face Moisturiser 88ml od značky Wilkinson Sword. Pomůže z pleti odstranit veškeré nečistoty, které se za celý den nebo přes noc na pleti a v pórech usadily, zanechá tak pleť dokonale čistou a...

Mytí obličeje Barber's Style Face Wash 147 ml od značky Wilkinson Sword. Čistící krém Wilkinson Sword Barbers Style pomůže z pleti odstranit veškeré nečistoty, které se za celý den nebo přes noc na pleti a v pórech usadily, zanechá tak...